Më mbaj mend (për 1 muaj)

No I.D. - Veq Per Ty (Feat. Lil Genius & Ariianna)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


No ID.

Qe NO.ID Pot don e me ty po don me kon
Keit boten me bo temen e keit ty me ta dhon
Ke Penges e vogel fillimi i ksai lidhje
Po ti kti misteri ja gjete nfund 1 zgjidhje
Noshta pse jom rapper pak ty tka pengu
Po Ma nfund e pranove qe po don me kon me mu
Po du met pas ngat e met thon qe te du
Anderr e kom pas e tash aio anderr u realizu
Un Tkom ne zemer ne qdo ven qe rri e shkoj
un tkom ne zemer se te du e sun tharroj
per ty po menoj ka po shkoj qa po boj
Ftyren tone pe kom nzemer e me to po jetoj
Qdo sen per ty e bona NZemren tone me kon
E Arrita qellimin tash zemren ma ke dhon
Se Un PoT Dy Ty e ti pom don mu
Fundi i ksai kryevepre dy tri jon dashuru

Ariianna ReffX2:
Heii baby une ty po du
po du jeten me ty me kalu
dashuria jon kurr ska mu shu
se un ty du e ti mdon mu

LiL GeniuS .

Baby Qe LiL G per Ty Ka Dashni
Po Du Me Kon Me Ty E Per Tjeter sen mos me 1
Sa shum po duhem edhe engulli lakmi po na mer
E ai djalli po na gjelozon po ka qef me na pa nferr
Po Edhe mos me dasht ni engjull me na ruit pe angazhoina
Me dashnin ton qe e kena ni pik nhistori po e loina
Kur iom me ty sem bjen nermen bile as per nikotin
Se po ma jep senin ma tvleshem nbot Dashnin
Mengjesi s'po qel zonin njoni tjetrit pa ja ndi
Neper shoqe po thu sa i mir zoni i ti
Prit pak loqk Se Hala spe din mir sa vlei
Jom qaj qe kom dashni me miljona me to tblei
nkeit kontinentet e botes krijes ma tmir se ti Skom pa
Ky ke fati jon qa na boni kur mos me u nda
Se
Pa ty Kjo jeta jem die qe osht e shkret
Edhe kur tdes edhe nder dhe nzemren tem ke me mbett


Ky tekst u dërgua nga  noidchanel


Nuk kemi video për këtë këngë.


No I.D.
Featuring: Lil Genius
Publikimi: 03/05/2012


No I.D. - Veq Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Per Ty".
3. Video është e këngës "Veq Per Ty", por nuk këndohet nga No I.D..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga No I.D.:


Komente 0