Më mbaj mend (për 1 muaj)

No More - Mallkim Pa Kuptim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mallkim pa kuptim

jam i mallkuar, se kam kuptuar
por shko ne ferr, je e gabuar,
vazhdoj mendoj, të shikoj
je bërë motiv i jetes time por
per mua ti je dreq i mallkuar,

dreq dreq dreq i mallkuar

numrin tend e kam, i joti nuk jam
keq dhe jeten e zez e kam
po pres, ngadal po vdes,
me je bere semundje ngjitëse o dreq

dreq dreq dreq i mallkuar

unë duhet që ty të urrej
unë duhet që ty të harroj
vetem për ty unë nuk mundem
jo nuk mundem të jetoj

mallkim pa kuptim
mallkim pa kuptim
mallkim pa kuptim
është vetem një mallkim
mallkim mallkim mallkim pa kuptim

Ky tekst u dërgua nga SlipkametalPublikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Komente 0


No More - Mallkim Pa Kuptim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkim Pa Kuptim".
3. Video është e këngës "Mallkim Pa Kuptim", por nuk këndohet nga No More.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.