Më mbaj mend (për 1 muaj)

No-One - Harro (Feat. LB & AK)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

A.K verse 1.

La'Familia......bijna sene t'nxehta
Nisem nga Shqiprija e vij nga Suhareka
Plot 20 veta bari krejt tu pi
Percjelle pak ma shpejt se du venin me e nxi
Edhe bohem gati futem dhe nje her
Shkeli n'bit per sherr se stilin e kom terr
Ferri sun um merr e lene mo ju tjert
Ti prej bolet pussy e n'qaf ti lo vjerrt
T'boj me ec pjerrt e koken me majt ul
Personi gabum qe ki dasht me ja ngul
Paksa old school me ni tull hyjna n'bit
Kena rrjeshta pa frik qe mujn jashta met qit
Hiq pa merzit u bo kohe qe kom prit
E kom dit qe kjo dit ka mem rrit (edhe shpejt)
Kurse ju tu kopju vetem mrapa keni shku
Kishit gjas per me tentu OTR'in per me rrxu (BUT NOO)...

L'B reff.

Kush ju ka thon se nuk dina me bo
S'dina me bo na nuk dina me bo NA
Kush ju ka thon se nuk dina me bo
Jena krejt ndryshe stilin harrooo...

No One verse 2.

Para se me hi n'Rap e pata thon ni fjal
Edhe nese hi s'ja qi at non me dal
Jo s'ko mu nal maje n'men ma man
Jeta jem HIP-HOPI ku zemra um flen
Teknik flow rima edhe zo
Zhag pertoke dokum harroo
More gjithka'h ti munesh me na pa
Dallona prej tetonve ti thu kta jan OTR
Po pra....La'Familia
????????????????????
S'je kerka'h po lyp ferrka
Okej so problem hajde ka na
Diku n'jug na gjoni neper ghetto
Neper ghetto na gjoni neper ghetto
Nuk ka mo sen sun na nal JOO
Dokum krejt ndryshe stilin HARROO..


Ky tekst u dërgua nga  vigan   3nnDr1TNoliman
Featuring: AK
Publikimi: 17/04/2011


No-One - Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harro".
3. Video është e këngës "Harro", por nuk këndohet nga No-One.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noliman:


Komente 0