Më mbaj mend (për 1 muaj)

No-One - Diku N'jug (Feat. LB)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

yeah...SouthSide...ahaaa

ref.L'B

Lshoja zonin edhe pak - se pe nin melodin e rruges
Feelite' man ket takt - se ky Hip-Hop vjen prej jugut
Niju si kurr ma mir - se n'rrug ki histori
Lsho zemren le t'fol - ritem dhe poezi
Se diku n'jug mayn - na gjoni naper Ghetto
Ku jena na mayn - kto krejt jon tu e pa (2x)

verse.1 No One

N'jug na gjon - gjon teton
Njo per krejt- edhe all for one
Nxon ton - n'rrug deri von
Njo per krejt- edhe all for one
E ki vrejt s'jom fake - real qin per qin
Kush se din le ta din - jemi nis e s'ka mo kthim
E kom ni qellim - e kom veq ni rrug
E kom veq ni onderr - n'realitet ju kom flug
Thug life - hustlin' qdo dit
Dit per dit i bom fit - n'ferrk me t'zit
Oh yeah jena - real OG's
Ouu shit - ki kujdes prej familis
Okeej knej - u ndrru sistemi
Ik mothafucka' - knej na e kemi
Kjo u pa - s'ki qa me ba
La'Familia - n'OTR

ref.L'B 2x

Se diku n'jug mayn - na gjoni naper Ghetto
Ku jena na mayn - kto krejt jon tu e pa

L'B - na na na na na 4x

verse.2 No One

Ej whozzup man - n'rrug sa her jena
Kur sheh - n'jug repera dije se na jena
Jena e kena - mu kon na hala
n'SouthSide - jo tjer nuk ka
Sistem tjeter knena - mut ski qa rras
I kena krejt i kena - qato qa na vyn mi pas
Neper Ghetto t'jugut - graffit OTR
Auu La Familia - anadrini kto i ka
E tjeter s'ka homie - e kujt pi nihet zoni
Leni qa thoni - bullshit jeni homie
Boll mo se bini - bini njo ka njo
Bini pertoke - bini njo ka njo
Ej veni par na ka hije - mikrofoni po na don
Jena pesh e ron teton - mlidhi s'ki kerkon
Qe mun e bon diqka - jo ktu te na
Ej shtine n'kry - se s'preket La'Familia

ref.L'B

Lshoja zonin edhe pak - se pe nin melodin e rruges
Feelite' man ket takt - se ky Hip-Hop vjen prej jugut
Niju si kurr ma mir - se n'rrug ki histori
Lsho zemren le t'fol - ritem dhe poezi
Se diku n'jug mayn - na gjoni naper Ghetto
Ku jena na mayn - kto krejt jon tu e pa (2x)

L'B : E No One e L'B...n'Ghetto t'jugut dyt i ki
No One : Jena qasi qe s'ka mo...Jena OTR jena t'part hala (2x)


Ky tekst u dërgua nga BessiNoliman
Publikimi: 02/10/2011


No-One - Diku N'jug
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diku N'jug".
3. Video është e këngës "Diku N'jug", por nuk këndohet nga No-One.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noliman:


Komente 0