A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
No Trust
Not Yet Rated

Music genres: Rock

No Trust is a group/singers. Në Nëntor 2003, No Trust marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Lufto".

Në Maj 2004, No Trust marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Dua Te Jem".

Në Shtator 2004, No Trust marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Mendoj Per Ty".

Në Prill 2005, No Trust marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Sa Bukur".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019