Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

No Trust - Dua Te Jem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-24T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dua Te Jem" kënduar nga No Trust.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga No Trust i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Erblina Bejta. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

dua te jem e preferuara e mamit dua te jem e ledhatuara e babit dua te jem motra me e mir e vllaut dua te jem dua te jem
dua te jem un nje princesh dua te loz dua te qesh ne shkoll te shkoj dhe te mesoj me shoqe tmia dua te vallzoj..(2xhere)
e felliqur nuk dua te jem borebardha o sa me pelqen edhe princi o me kali tbardh osa bukur eshte ne prall (2xher)Më Shumë Këngë Nga No Trust:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet