Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Noend - Midis Qytetit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/03/2018

2018-03-05T12:12:39


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Midis Qytetit" kënduar nga Noend.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Noend i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Noend:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet