Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga Fejohet Me Prezantuesen E Top Chanel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[01-03-2016]
Këngëtari Noga i cili nuk është shumë aktiv kohëve të fundit në muzikë, ka diçka të re në jetën e tij private. Ai së fundmi është fejuar me një nga bukuroshet e Top Channel.

Noga ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet duke ndërruar unazat me bukuroshen Kristela Gjoka.

Noga gjithashtu ka paralajmëruar se shumë shpejt do ti rikthehet muzikës dhe atë me 4 projekte të reja, ku shumica prej tyre do të jenë bashkpunime me këngëtarë të njohur. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0