Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga, Don Mem Pa?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[07-07-2012]
Tinejxheri nga Prishtina, Noga, ka lansuar videolipin e tij të ri të këngës "Don Mem Pa".
Kënga e cila e sjell Nogën në një imazh të ri më ndryshe nga këngët e kaluara është punuar nga reperi 2Ton.

Për videolipin është përkujdesur UrbanGraphics, një videoklip ky mjaft kualitativ.
 (Telegrafi)


      Noga - Don Mem Pa [Teksti dhe Klipi]

Komente 0