Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Noga Kërkon Vëmendje Me Vëllezërit Xhaka?


Nuk ka akoma asnjë votë

[05-01-2015]
Rep këngëtari i ri Noga këto ditë është parë teksa shoqërohet e duke shijuar natën së bashku me Granit dhe Taulant Xhaka.

Dy vëllezërit e famshëm kohëve të fundit kanë qenë në vëmendje të të gjitha mediave, kështu që edhe Noga mund të përfitojë përmes tyre.

Noga, ndryshe ka kohë që nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikorë.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet