Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga Kërkon Vëmendje Me Vëllezërit Xhaka?

Nuk ka akoma asnjë votë

[05-01-2015]
Rep këngëtari i ri Noga këto ditë është parë teksa shoqërohet e duke shijuar natën së bashku me Granit dhe Taulant Xhaka.

Dy vëllezërit e famshëm kohëve të fundit kanë qenë në vëmendje të të gjitha mediave, kështu që edhe Noga mund të përfitojë përmes tyre.

Noga, ndryshe ka kohë që nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikorë.
 (Indeksonline)Komente 0