Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noga - Ket Nat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ket Nat".
3. Video është e këngës "Ket Nat", por nuk këndohet nga Noga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noga - Ket Nat  (Feat. Andin Randobrava)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  195

Video Produksioni:

Pulla

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

7 🔥

Featuring

Andin Randobrava

13/04/2012

2012-04-13T17:09:10+00:00Andin Randobrava:
edhe tash ne ket dhome e kujtoj
fytyren tende plot gezim
eshte terr dhe kam frike
une per ty shpirti im ku je tiiiii

Noga Ref2:
edhe ne ket nat ti sme le rehat
zemra ime eshte e pafate
edhe ne ket nate me lot te kerkoj
se vetem ty te dashuroj
A.R : edhe ne ket natt

A.Randobrava :
ti me vjen per qdo nat n'mendjen time
skam fuqi te largoj
edhe pse tash keto jan veq kujtime
pse po vuan zemra ime

Noga Ref4:
edhe ne ket nat ti sme le rehat
zemra ime eshte e pafate
edhe ne ket nate me lot te kerkoj
se vetem ty te dashuroj
A.R : edhe ne ket natt


Ky tekst u dërgua nga Ibrahim Zekaj
Më Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet