Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Noga - Freestyle Intro  (Feat. Dr.Mic)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Souljah"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Majk

26/08/2010

2010-08-25T23:48:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Freestyle Intro" kënduar nga Noga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet