Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga - Ne Krahet E Mi (Feat. Kusha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10Noga:
edhe sante bije shi
dhe qdo gje me kujton
edhe sante gjithqka
ka ti me drejton
edhe sa un me prit
edhe sa un du me dit
qe kit zemer ko me ta thy
edhe sa muna me arrit

kujtimet skan fund jo
kujtimet gjithmon mbesin
une ti kurqysh me gjet
formulen e suksesit
kujtoje veq niher
kohen edhe tkalumen
e verteta po dhem shum
senet tona veq po shuhen

Kusha:
harro qa kena pas
ato sene po shkojn me kohen
gjithqka pi teje po harrohen
zemer
harro qa kena pas
ato sene po shkojn me kohen
gjithqka pi teje po harrohen

Noga:
Sa her per ty jam lut
te kem ne kraht e mi
nmendime jam fundosur
qdo moment me nda me ty

Kusha:
Sa her per ty jam lut
te kem ne kraht e mi
nmendime jam fundosur
qdo moment me nda me ty

Kusha:
koha jon po kalon
gjithqka per neve osht kot
un e ti me kon bashk
athu a arrij nket bot

po menoj met pas ngat
po menoj per ty qdo nat
je ajo qe mbon mu ni rehat
qdo sekond per qdo hap

menoj per ty qdo sen
me ty jom qdo moment
harro ajo koh mo nuk vjen
se per neve ska ven

menoj per ty qdo sen
me ty jom qdo moment
se per neve ska ven

Noga:
Sa her per ty jam lut
te kem ne kraht e mi
nmendime jam fundosur
qdo moment me nda me ty

Kusha:
Sa her per ty jam lut
te kem ne kraht e mi
nmendime jam fundosur
qdo moment me nda me ty


Ky tekst u dërgua nga  aLii006Noga
Featuring: Kushtrim Kelani (Kusha)
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/04/2012


Noga - Ne Krahet E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Krahet E Mi".
3. Video është e këngës "Ne Krahet E Mi", por nuk këndohet nga Noga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noga:


Komente 0