Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga - Ku Je (Feat. Andin Randobrava)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  68

Andin Randobrava: Verse 1
Fytyra jote e bardhë me del për qcdo natë,
e unë te flas e të prek sikur te kisha pranë,
aromën tënde ndjej sikur po frymon në mu,
t'lutem rri,ti mos shko se me s'mund t'duroj kështu.

Ref Noga(2x)
Edhe pse s'me do per ty une po qaj,tash ti me tregon ky lot a ka faj?
po te pres me mall se besoj ne fat,a eshte ky mëkat?

Andin Randobrava: Verse 2
Pse te lash te shkosh,s'ta dita vleren une,shpirti ngrihet ,zemra qan,athua ky eshte fund.
Nuk ja fali vetes dhe lutem per qdo nate,t'lutem kthehu mos me lë,athua shumë unë jam pa fat?!

Ref Noga(2x)
Edhe pse s'me do per ty une po qaj,tash ti me tregon ky lot a ka faj?
po te pres me mall se besoj ne fat,a eshte ky mëkat?


Ky tekst u dërgua nga Always And Forver-me And You!Noga
Featuring: Andin Randobrava
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/03/2012


Noga - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Noga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noga:


Komente 2