Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noga - You Want To Know
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Want To Know".
3. Video është e këngës "You Want To Know", por nuk këndohet nga Noga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Noga - You Want To Know Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

15/03/2012

2012-03-15T18:39:08+01:00hej hej hej hej hej hej qa kom ba deri sot asht veq 10% episoda tjeter vjen secili e din skom nevoj mju dhon shpjegime per sene qe kan ndodh kom thon qe nuk ma nin edhe pse me fjal um kini lodh juve ju kom kalu jom me ni tjeter faz as njani sun i kalon senet qe un i kom pas jom qaj qe per pare nuk o kom problem osht metoda e jem qysh i kthej ka veti njerz


Më Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë