Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noga & Ardian Bujupi - Tonight
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tonight".
3. Video është e këngës "Tonight", por nuk këndohet nga Noga & Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Noga & Ardian Bujupi - Tonight Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

19/04/2011

2011-04-19T20:17:05+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tonight" kënduar nga Noga & Ardian Bujupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Loré - Tonight

Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies
Tonight's the night that we can try and make a shout out to the stars
Tonight's the night that we can fight and leave it all up to the sky, tonight's the night we'll leave it all up to the sky
Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies

Thirrem ne kte nate
Mendoj per ty une dhe pse nuk te kam
Ti rri dhe pak me mu e jotja jam
E jotja ne kte nate

Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies
Tonight's the night that we can try and make a shout out to the stars
Tonight's the night that we can fly and we can dance, we can dream until the end of time oohhh
Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies

Thirrem ne kte nate
Mendoj per ty une dhe pse nuk te kam
Ti rri dhe pak me mu e jotja jam
E jotja ne kte nate

Vin Veli & Lorè - Tonight

Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies
Tonight's the night that we can try and make a shout out to the stars
Tonight's the night that we can fight and leave it all up to the sky, tonight's the night we'll leave it all up to the sky
Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies

Thirrem ne kte nate
Mendoj per ty une dhe pse nuk te kam
Ti rri dhe pak me mu e jotja jam
E jotja ne kte nate

Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies
Tonight's the night that we can try and make a shout out to the stars
Tonight's the night that we can fly and we can dance, we can dream until the end of time oohhh
Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies

Thirrem ne kte nate
Mendoj per ty une dhe pse nuk te kam
Ti rri dhe pak me mu e jotja jam
E jotja ne kte nate

KMC - Tonight

Rrefreni 2x:
Du me dal sonte du me pi
du me dal hajde edhe ti
kur jam me ty krejt i harroj
se me ty ndryshe un e boj

Pjesa 1:
Kur jam me ty un e di se ca kerkon
kur flas me tjera ti fillon e mxhelozon
tfala gjithcka ty ste ve faj
shkojm diku vetem ta ly trupin me vaj
a thu te merr malli sa her qe ske me mpa
ty tlo vet sa her qe jam me tjera
du me dal du me u bo tap
tcoj nje sms me kalu naten bashk
beb ti ike por ti mle rehat
me ty kalova bukur por vetem ate nat
tflas per ate shoqen sa e mir po me duket
afrohet si me lesti edhe ajo po me lutet
kush o i pari ato po kerkojn money
pas asaj nate askujt si thirri honey

Rrefreni 2x:
Du me dal sonte du me pi
du me dal hajde edhe ti
kur jam me ty krejt i harroj
se me ty ndryshe un e boj

Pjesa 2:
Clubi on fire ambjenti shum i nxeht
trupi me shampanj sa te paska lezet
era parfumit tend mua po mle pa mend
dukesh so hot e pelqej tipin tend
shkojm diku vetem porosite ti nje pije baby
dance on the flow me mu te paska hije
bukur ja kalojm kur jemi vec ne tdy
nen rrezet e diellit ndihem mir kur jam me ty
rythem the party all night sa bukur duken ato
clubi on fire cikat si cokolado
a thu behesh xheloze kur me sheh me te tjera
a thu po te pelqen kur del me rrepera
nese tbej komplimenta ty mos trritet menja
femra tbukra ka sa tdush per ty un kam ndjenja
dua te jem i joti edhe ne fantazi
kerko ca te do zemra vetem mos lyp dashni

Rrefreni 2x:
Du me dal sonte du me pi
du me dal hajde edhe ti
kur jam me ty krejt i harroj
se me ty ndryshe un e boj

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë