Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noga - Të Lutem Kthehu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Lutem Kthehu".
3. Video është e këngës "Të Lutem Kthehu", por nuk këndohet nga Noga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noga - Të Lutem Kthehu  (Feat. Andin Randobrava)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Andin Randobrava

06/06/2012

2012-06-06T15:26:16+00:00NOGA
Buzqeshja jote më mungon
fytyra jote bukur shpirtin ma qetëson
unë Të Dua shumë të kërkoj qdo natë
ty të kam princesh t'lutem eja prap

ANDIN RANDOBRAVA
Ref. 2x
T'lutem kthehu mos më le
e sheh që kjo zemer për ty rreh
t'lutem kthehu t'përqfoj
edhe njëherë ty të shtrengoj

NOGA
Në ty mendoj për qdo natë
t'kerkoj qdo moment sikur t'kisha pranë
n'zemren time shpirt do jetosh gjithmonë
veq për ty mendoj deri natën vonë

ANDIN RANDOBRAVA
Ref. 2x
T'lutem kthehu mos më le
e sheh që kjo zemer për ty rreh
t'lutem kthehu t'përqfoj
edhe njëherë ty të shtrengoj

...
Ref. 2x
T'lutem kthehu mos me le
e sheh që kjo zemer për ty rreh
t'lutem kthehu t'përqfoj
edhe njëherë ty të shtrengoj


Ky tekst u dërgua nga  YanaOtr
Më Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet