Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga - Me Ty Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

28/09/2012

2012-09-28T07:12:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ty Zemer" kënduar nga Noga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Noga i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Astrit Zikolli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur e di nje zot le ta di kjo bot le ta di se sa te dua jam per ty e je per mua 2x Ti je ajo qe per ty un marr frym do te dua sa t kam jet o shpirt Asgje tjeter n ket bot s dua vetëm ty oo per met pas 1000 vjet me ty t jetoja me ty zemer mduket pak 2x Kur e di nje zot njerzit flasin kott le te flasin le te flasin se keshtu e patem fatin 2X Ti je ajo qe per ty un marr frym do te dua sa t kam jet o shpirt Asgje tjeter n ket bot s dua vetëm ty oo per met pas 1000 vjet me ty t jetoja me ty zemer mduket pak 2x Asgje tjeter n ket bot s dua vetëm ty oo per met pas 1000 vjet me ty t jetoja me ty zemer mduket pak 2xMë Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet