Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga - Dalena  (Feat. Shqiprim Sylejmani)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Shqiprim Sylejmani

09/07/2019

2019-07-09T17:13:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dalena" kënduar nga Noga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Noga i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet