Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga - Pse (Feat. Andin Randobrava)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pse" kënduar nga Noga.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pse".

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ero - Pse

Ti dhe tjetrit po ja thu!
Fjalt e njejta sikur mu!
Nuk je e njejta ke ndryshu!
Kjo xhelozi spo din mu shu

Jo ti per mu nuk po gjen koh!
Gjen arsye mu fjalos!
Un muj met fal po esht e kot!
Po ti prap po gabon!

Ooo pse ti prap po m lendon!
Ooo ti fali krejt po esht e kot

Ooo pse ti prap po gabon
Ooo ki mem lyp po do t'jet von

Ti fala!
E krejt i more!
Krejt,krejt i more

Ti fala e m le mas dore!
E m le mas dore!

Pse gjdo kujtim e le te un!
S'ki rrugdalje!
Asgje tanen ma se du!
Shum per ty kom luftu!

Jo ti per mu nuk po gjen koh!
Gjen arsye mu fjalos!
Un muj met fal po esht e kot!
Po ti prap po gabon!

Ooo pse ti prap po m lendon
Ooo ti fali krejt po esht e kot!

Ooo pse ti prap po gabon!
Ooo ki mem lyp po do t jet von

(2×)

Lion - Pse

pse ti jo nuk pom fol ma
(jo fol ma)
nuk e di qka tkom ba ba
(jo ba ba)
ti zemren ma ke vra vra
(jo vra vra)
po hajt se ke me pa pa
(jo pa pa)

Aaaaa
jo ti ke me pa
ti zemren ma ke vra jo jo ma ke vra ej

((Jo ma ke vra  jo ma ke vra eh))
nuk e di cila arsyje u bo shkak
mu nda
Ty pot doket qe je mir e  ske  bo  kurgjah
ti ke bo jo shum mekate as me lot smunesh mi laaaaa
Dikur  lule ti me vler ke hup ngjyr per mu je tha
Ke hup ngjyr per mu je thaaaaa
Nuk po muj un ty met ngu  debate gjdo nat tu bo debate gjdo nat tu baaaaa
edhe sa ty  met duru
hajt kallxom ti edhe sa
Hajt kallxom ti edhe saaaaa

pse ti jo nuk pom fol ma
(jo fol ma)
nuk e di qka tkom ba ba
(jo ba ba)
ti zemren ma ke vra vra
(jo vra vra)
po hajt se ke me pa pa
(jo pa pa)  


As ni her se kom mendu qe qeshtu um le ti n vetmi
tkisha shah po ti je femer smuj me perdor krenari
skom desht un mu bo i keq po ti vet mue um ke shti
kur kuptova je me tjetrin ndjenjat akull mi ke ngri
edhe mem thirr ti ni dit ka mu bo kinshe spe ni
sod  mendime vet po rri goten pe mushi pe pi
fotot tua i kom fshi ish kon fake ajo dashni
si une kerkush tjeter ska met dhon ty siguri
Kom besu shum une nty po ti ske pas besnikri
Jo be jo be shko ti laaarg ma sta jap as ni mundesi
(Kam besu shum une nty po ti ske pas besnikri
Jo be jo be shko ti laaarg ma sta jap as ni mundesi

pse ti jo nuk pom fol ma
(jo fol ma)
nuk e di qka tkom ba ba
(jo ba ba)
ti zemren ma ke vra vra
(jo vra vra)
po hajt se ke me pa pa
(jo pa pa)

Overkiller - Pse

Ref:
T'kom pa përditë n'insta pse je tu u tut Fol per dhip e gjona po vet e ke t'smut
Ti bon si i egër po vet je i butë
Kujdes ca flet me disirat ti heki trut

YB VINI:
Bjema cdo beat un e killi f**k it
Menojn tja nalin jeten kti djalit
Nuk rri me basic po me tveçantit
Sja boj per qejf ja boj prej inatit
Hala te une dyshojn
Kta po msfidojn
Po nuk mndalojn
Kta nuk po mdun
Po shpejt do mkerkojn
Vec lodhen kot
Si un nuk e bojn
Yeah
Hala en Trap un nuk u nala
Superhero jam te mahalla
Suksesin me lift
Ti ngjitu me shkalla
Se ca thojn kta
Nuk m'ha palla
Kur i shoh kta
Qe mfolin per banda
Ju sjeni Gang
Ju kan majt per zara
Mos msfido
Nuk jam un per gara
Un jam tu drip
Si NiaGara
Hëh
I pash une do dhipa pys veten pse folin per mu
Noshta msheh tu drip me do patika qe nuk i gjen kurr ktu
Cdo dite te studio
Un tu kriju
Shum sene treja
Un kam me pru
Un e jam Lit
Flak jam tu gju
Nuk osht e leht
Me kon sikur un

OVERKILLER:
Ej ej ej ej its overkiller go away
Pussy nuk ki shans me tekste t'miat
Se per rap ftyren ta thej
Une ju ha sikur cake
Krejt shumica kan dal fake
Pse po tutesh me ardh n'lagjen teme lene anyway
I be smoking everyday
Edhe prap une jam okey
un beton e ti je clay
Me nji beat t'fort edhe kejt muret ti thej Pa m'thu pse po tutesh kam arkivat si display pick a name and i will play
I do that shit everyday
Pse bon rrep ti bro
Ma mirë pop kendo
A po m'fol mu bro
S'du me t'fol un jo
Se tash m'humbe kohe
Kshu qe shpejt mendo
Se cdo plan qe kam un n'jet un kam me e bo

Ref:
T'kom pa përditë n'insta pse je tu u tut Fol per dhip e gjona po vet e ke t'smut
Ti bon si i egër po vet je i butë
Kujdes ca flet me disirat ti heki trut

Më shumë këngë me këtë titull:


Featuring: Andin Randobrava
Publikimi: 06/01/2021Më Shumë Këngë Nga Noga:


Komente mbi këtë këngëNoga - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Noga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.