Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noise Seed - Nje Here

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Here".
3. Video është e këngës "Nje Here", por nuk këndohet nga Noise Seed.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noise Seed - Nje Here  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

07/12/2011

2011-12-07T18:28:02+00:00Kur shpresa te humb e syt ste shikojne me ne qiell
Kur mendon se eshte vone te pres te linde edhe nje diell
Kur mendon se gjithqka mbaroj ne kete nate pa fund
Dua te ta rikujtoj se fundi seshte kerkund

Po ndihna i vetmum me t'gjithe njerezit perreth
Po mundohna me gjet vehten po po sillem rreth
Jo qe sdu e sdi a nuk kam vullnet
Po thjesht jam i humbur ne kete planet

Po du me vdek nje her n'ket jete po jo gjithmone
Po du mi pa njerezit qka bojn kur une sjom
Po du me vdek nje her n'ket jete po jo gjithmone
Po du mi pa njerezit qka bojn kur une sjom

E di qe kan me thon ska pas me to
E di qe kan me thon su kon si do
E di qe kan me thon o kon djale i mire
Po e di qe as qat'her une nuk kom mu ndi mire

Po du me vdek nje her n'ket jete po jo gjithmone
Po du mi pa njerezit qka bojn kur une sjom
Po du me vdek nje her n'ket jete po jo gjithmone
Po du mi pa njerezit qka bojn kur une sjom
kur une sjom....


Më Shumë Këngë Nga Noise Seed:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet