Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noise Seed - Melisa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melisa".
3. Video është e këngës "Melisa", por nuk këndohet nga Noise Seed.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noise Seed - Melisa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

04/12/2011

2011-12-04T20:17:47+00:00Emrin e kom Shend edhe jom shume i fort
nxo femna ne ulqin veq tu nejt tu bo kurgjo
ma han Bojana edhe shoqja vet Elldina
veq tu prek flokt ehe tu kesh nfore i shtina

Nmengjes u qova po nuk shkova nplazh me dosta
E hongra ni burek e shkova te posta
Ni qik e pash muhabetit ja krisa
Emrin shume seksi e kish pas MELISA ...

3 minuta bona deri sa e qova te shpia
Trupin e fort brunete maicen vija vija
Mtha takohem te rruga per pllazh ne ora 3
Shpresat shume nalt per qdo rast e bleva ni durex...

Melisa Melisa ku je shpirti jem
Melisa Melisa zemra jem po m'dhem
Melisa Melisa une jom tu tlyp
Melisa Melisa jom dashuru n'kome e n'kry

Reni i ka ardh me shku n'Albatros
mu kish skuq shpina edhe fryta mu kish sos
tu u rrezit dielli mkish alivanos
ku je moj Melisa me ma ly shpinen me kos

Mos permen Tamara e as Jellena
Si dosti jem Labi me ato Arnella
Krej po me xhelozojne po spo kom qka me bo
se Melisen sonte per veti kom me bo


Ky tekst u dërgua nga  Arnis
Më Shumë Këngë Nga Noise Seed:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet