Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noise Seed - Promised

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Promised".
3. Video është e këngës "Promised", por nuk këndohet nga Noise Seed.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noise Seed - Promised  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

09/11/2010

2010-11-09T20:05:23+00:00I'd wanna have some faith
I'd wanna stay the same
There is no gain
Without the touch of pain ...

And it takes us all apart
Where each beat cries to stop
Out of all the things .. yeah
Id wish a pair of wings

I wanna run away
I want to relive a day
Where the soul seeks to stay
And the shadows dance and play

Watch over please do
One day i will join you too
And when the Angels sing

I will get my Promised Wings ....

I will get my Promised Wings ....

(Sexy heavy part)

Ill get my promised wings! (My promised wings)
Ill get my promised wings (My Promised Wings..)


Më Shumë Këngë Nga Noise Seed:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet