Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noise Seed - Purple Leaves

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Purple Leaves".
3. Video është e këngës "Purple Leaves", por nuk këndohet nga Noise Seed.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noise Seed - Purple Leaves  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/02/2013

2013-02-15T14:35:43+00:00Divine beam unlike nothing I have ever seen
Got my head twist and turned upside down
Fallen in this open heart fooled dream
It's the second time and im gonna go for another round

You possessed my mind
You possessed my mind
You possessed my mind
You possessed my mind

Purple leaves I see everywhere I walk by
Im falling again and I don't know why
I hope she knows she got my mind abused
Cuz everything I see is purple leaves and you

Shining in the sun and this thing that you have done
You make my heart kiss the cloud and scream
And when you go your vivid image leaves me so
My knees shaking and my face pale green

I beg for another go
I beg for another go
I beg for another go
I beg for another go

Purple leaves I see everywhere I walk by
Im falling again and I don't know why
I hope she knows she got my mind abused
Cuz everything I see is purple leaves and you


Më Shumë Këngë Nga Noise Seed:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet