A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Noizy

Ke Ngju Per Mu ➡ Hai Sentito Di Me

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Meritonn


Ke Ngju Per Mu

Femrat tjera kane inatin se kam fam se kam fans...

Nese dukesh kaq e mire imagjino qysh e ki shijen shijen yeahh...

Nese dukesh kaq e mir imagjino qysh e ki shijen
Po du me t'hanger deri sa ta humesh vetdijen
Ke ngju per mu n'shtrat jam i sukses'shem
Dhe kur t'shoh ty bohem hala ma i etshem

N'syt e tu n'syt e tu e shoh gjith vjeshten
Dangerous eyes dangerous jeten
Ja nis tu qesh kur vazhdon me u desh
Se krejt jam habit edhe goja mu ka mek

Like linja e trupit si kola
Jam lidh per rreth saj sikur t'jem anakonda
Noo nah nuk ka shpetim
Une jam gjahtar, ti je ushqimi im

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, ole
Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin

Chorus:
We go get 'em go get 'em - we be riding together forever how ever the weather(x4)

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin
Smund tju folesh n'telefon sepse un tkam ardh shum afer
I rrqethet trupi se her ja preki qafen
Ty te du gjith jeten dhe jo vec me kalu naten

Koha esht e cmuar qe kena esht speciale
Nese ki besim n'zot besom se kto jan fjal reale
Ndoshta thojn qe skam ndjenja dhe jam bo njeri I ftoht
Me t'thon drejten jam zhgenjy pak qe besova do

Por kjo s'do t'thot skam ndenja biles kam ma shum se tjeret
Kto fjale qe shkruhen letra kto fjal si pruni era
Jan ndjenjat e mia t'perzira me emocione,
Kur m'kujtohen do momente mkujtohen kto pozicione

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin (jam me njonin) , ole
Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin

Chorus:
We go get 'em go get 'em - we be riding together forever how ever the weather(x4)

Outro:
Jena vec na - dhe tjer nuk ka
Me t'thon drejten as du ti njoh
se kur te kam ty, un kam gjithçka
ti je bota qe me rrethon

Jena vec na - dhe tjer nuk ka
Me t'thon drejten as du ti njoh
se kur te kam ty prane une kam gjithçka
ti je bota qe me rrethon


Hai Sentito Di Me

Se sembri cosi bella immagina il tuo profumo
Voglio "divorarti" fino a farti perdere i sensi
Hai sentito parlare di me , a letto ho successo
E quando vedo te divento ancora più desideroso.

Negli occhi tuoi negli occhi tuoi vedo tutto l'autunno
Occhi pericolosi, pericolosa vita
Comincio a sorridere quando continui a volermi
Che sono tutto sorpreso e pure la bocca mi si è seccata

Ha la linea del corpo come la "Cola" , sono legato intorno a lei come un anaconda
No , nah lei non ha salvezza , io sono un cacciatore e tu sei la mia preda

Le amiche lo sanno tutte dove sei quando dici "sono con uno", ole
Le amiche lo sanno tutte dove sei quando dici "sono con uno"

Chorus:
We go get 'em go get 'em - we be riding together forever how ever the weather(x4)

Le amiche lo sanno tutte dove sei quando dici "sono con uno", non riesci a parlare al telefono con loro perché ti sono troppo vicino
Le viene la pelle d'oca ogni volta che le tocco il collo , ti voglio tutta la vita non solo per passare la notte

Il tempo è prezioso , ciò che abbiamo è speciale , sei credi in Dio credimi, sono parole vere , forse dicono che non ho sentimenti e sono diventato freddo , a dire la verità ci ho creduto e sono un po' deluso

Ma questo non vuol dire che non ho sentimenti, anzi ne ho più degli altri , queste parole con cui scrivo una lettera , queste parole non le ha portate via il vento , sono i miei sentimenti misti all'emozione, quando mi ricordo ogni mento , ogni posizione

Le amiche lo sanno tutte dove sei quando dici "sono con uno"(sono con uno), ole
Le amiche lo sanno tutte dove sei quando dici "sono con uno"

Chorus:
We go get 'em go get 'em - we be riding together forever how ever the weather(x4)

Outro:
Ci siamo solo noi, altri non ce ne sono,a dir la verità non voglio neanche che ci siano , perché quando ho te io ho tutto, tu se il mondo che mi circonda
(X3 )

We go get 'em go get 'em -Ci siamo solo noi,altri non ce ne sono
We go get 'em go get 'em - A dire la verità non voglio neanche che ci siano
We go get 'em go get 'em - Perché quanto ho te io ho tutto
We go get 'em go get 'em -Tu sei il mondo che mi circonda.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019