Noizy

Noizy, Një Këngë Të Re Edhe Këtë Të Premte

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-04-2016]
Noizy po vazhdon të mbaj premtimet. Ai para një muaji kishte pohuar se çdo të premte do të sjell para publikut nga një këngë të re, të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me Lil Kolin.

“Flight mode”, titullohet projekti i fundit, të cilën e ka publikuar këngëtari para pak kohe dhe e ka shoqëruar me video.

Kujtojmë se javën e kaluar, reperi ka publikuar këngën “Ju njoh mir”, i cili ishte ‘Diss’ për reperin kosovar, Gold AG.
 (Telegrafi)

Noizy, Një Këngë Të Re Edhe Këtë Të Premte

  Noizy - Flight Mode (Feat.Lil Koli) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0