A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Am A Playa  (Feat. Gbmc)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  72

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Featuring

G.B.M.C.

Këngë e albumit:

"Pak Me Ndryshe"


Noizy gbmc saw me on a mics doing it like a g
excuse me lady what's your name?
I'm done with playin' games,
it's gettin' kinda late,
so let me take u back 2 my place,

let me show u how i do it
do it with everything to it,
grab the magic stick now
baby make u wanna chew it, chew it,

i like that - u like that,
we love that mami bring that booty back back,
i love the way u move
i love the way u moan
got me hypnotized
while we talkin on the phone,

got me thinkin of that body like a coca cola shape,
u should c the way she bends like her belly's gona brake,
shes kinda crazyy -i love my baby,
yep we'll b fuckin diferent ways everyday heyy,

REF:x2
baby girl u gat me feelin hot so hot,
she moves her body like a cobra burnin up the club,
she my lady - shes my baby,
even bad boys sometimes fall in love,

No1zY: bridge
o yes she know that am a player,
am a playa - am a player,
shes in love with a player,
with a playa - with a player,

No1zY: bridge
o yes she know that am a player,
am a playa - am a player,
shes in love with a player,
with a playa - with a player,

o yes she know that am a rider,
am rider - am a rider,
shes in love with a rider,
with a rider - with a rider

o yes she know that am a player,
am a playa - am a player, (HOT)
shes in love with a rider,
with a rider - with a rider,(HOT)

REF:x4
baby girl u got me feelin hot so hot,
she moves her body like a cobra burnin up the club,
she my lady - shes my baby,
even bad boys sometimes fall in love,


Ky tekst u dërgua nga Ai Cuni   tjvstip   Blerton1   dak1ng
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019