Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Jena Mbreter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Mbreter".
3. Video është e këngës "Jena Mbreter", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Jena Mbreter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  394

Këngë e albumit:

"Albanian Mixtape: Hip Hop Vol. 1"

Këngë e albumit:

"Top Emra 2010"

Këngë e albumit:

"Pak Me Ndryshe"

Komente

19 🔥

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00[Intro]
Let me get 'em (Hahaha)
Noizy get 'em one more time
Cause I'm drunk tonight

[Rap I]
Jam i ftum dhe nje here si special i nates
Si pidh some prap n’krye t’rradhes
Me kapuç n`kry prap me 50 veta
Noizy e ndez skenen sikur me kercit barreta

Ku i kam shqipet krejt uo uo uoooo
A thu se lypim sherr kur vim na? jo po
I thom tjegllat po krisen
Bytht qaq t`fryme sa xhinsat po grisen

Ti je perfekt kadale kshu ka lezet
Sillu knej ferkohu leht se shoqja jote don me dek
Çka po ta nin, sonte nuk ka kufi
Shishat krejt me eks femrat krejt tu u lepi

Na jena mbreter, kryesoret e ksaj nates
FUCK BABA RECORDS cuz i'm sick prej asaj Gjatës
I thom m`falni per Frengjishten
E ngaterroj ngapak kur e miksoj me anglishten e kupton kete

[Refren] X2
I Drop it like it's hot
I Drop it like it's hot
And I Drop it like it's hot - Na jena mbreter
And I Drop it like it's hot
I Drop it like it's hot from beginning to the end
I Drop it like it's hot non stop on the track
I Drop it like it's hot non stop on the mic,
I Drop it like it's hot
And I drop it like it's hot
And I drop it like it's hot and I, yeah

[Rap II]
Jam çelsi atmosferes pa mu nuk ka gjallni
Jam i thjesht pa kollare kur vij knej krejt e nxi
Situaten.. ty t`boj mu desh
Ai ka ardh me ty dhe ai del prej veshesh

Nuk eshte problem çdo gje nen kontrroll
Se deri kur ti dali flaka sdin me thon boll
I wind the gal dem I wind them up
I know that u loving it when u bouncing on top

Dale dale, Noizy me rob shpie lale
Smoking' marihuana si Jamaica
Dale dale kalle kalle para se t`shkoj sahati
Femnen ta kapi nga posht krejt ta lagi

Pyte vet, pyte vet a eshte e vertet
I afrona ma ngat qyre qysh kyçet vet
Po habi.. po habitesh t`ka thon se m`ka inat
Kur vjen puna per shije Noizy dun me t'provu pak

Çe ta jap.. çe ta jap
qiko çe ta jap.. yeah yeah yeah
O çe ta jap.. çe ta jap
qiko çe çe ta jap.. hah yeah yeah

[Refren] X2
I Drop it like it's hot
I Drop it like it's hot
And I Drop it like it's hot - Na jena mbreter
And I Drop it like it's hot
I Drop it like it's hot from beginning to the end
I Drop it like it's hot non stop on the track
I Drop it like it's hot non stop on the mic,
I Drop it like it's hot
And I drop it like it's hot
And I drop it like it's hot and I, yeah

[Rap III]
M`erdhi radha me ja nis faleminderit kejt per zgjedhjen
N`qender t`vemendjes kryesori i ksaj mledhjes
Per tu çudit e di.. qysh as vete se di
Don me t'thon ku vend qe ndodhem krejt e din qe une kam hi

Pavarsisht qe do bojn qe kishe sem njohin
Dhe do tjere xhelozojne se prezencen nuk ma dojne
E di shoki mfal ktu kam ardh me t'prish pune
Ti ke ni per O.T.R. kudo qe shkojme perdorim dhune

Do i kem ne banak duke porosit shampanj
Do rrijn ne per cepe dhe gangsta e mbajn
Do prrrrr cohen me kercy kishe i pelqen muzika
Kishe jo qe dun me ardh ma ngat po kishe ju pelqen muzika

Ti vdeksh per mu m`fal se nuk po t`shoh prej tymi
Ku e ki ftyren, hajde merru me ket timin
Jam banal pak nga goja e di ja qifsha nenen
Por nese sonte qina bashk do dali edhe n'enderr

[Refren]
Jena mbreter, yeah
I Drop it like it's hot
And I Drop it like it's hot - Na jena mbreter
And I Drop it like it's hot
I Drop it like it's hot from beginning to the end
I Drop it like it's hot non stop on the track
I Drop it like it's hot non stop on the mic,
I Drop it like it's hot
And I drop it like it's hot
And I drop it like it's hot and I, yeah

OTR one more time


Ky tekst u dërgua nga Xeny   bleona1998   baksuzi   ZikoKuchi   abiii   Strong   viktoria   fabulous   COOLFRESH   otr19   Endritii   dak1ng   anelTR   LLAPJANKAKartolina (2)

6
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet