A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • N
  • Noizy
  • Nuk Ka Sen Si Na Nal

Noizy - Nuk Ka Sen Si Na Nal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/07/2008

2008-07-09T11:16:22

Per ata qe e din
e ata qe se din
nuk um ha kari a e din
bash per ta hiq spo ma nin
mu mkan msu mat vjetrit mi fut durt qaty ku duhet
une vi ta kruj shqipe
vetem nese ty te kruhet
te kallxoj qe nuk luhet lojna
kur ki te bojsh me tipa t'smut
duhet t'ruhet zona
pot kallxoj se s'shkel ket rrug
rruga jem sesht problem
edhe nuk enesh ne kto vena
une gjoksin maj perpara
otr ne shpinen teme
zhurma e ni sirene
qe po lypin sot mem kap
policia kan hi n'tripa shohin andrra me sy hap
se kogja po thojn kuroren sun e rrzojn
kam kallshin sun em nalin kush te don le ta provojn
jom aj biri i kti kuksianit sja ka friken hiq asnjanit
e kom besen e shqiptarit e kom zemren e luanit ..
jom i ran si paskal historia e ni pervoje ..
shqipe llafet mlindin nzemer dhe sum dalin mu prej goje

x2:
Nuk ka sen si na nal 97-ten kejt perball
Nuk ka sen si na nal o.t.r jan ktu o djal
NUk ka sen si na tut o.t.r kejt jan te smut
Nuk ka sen si na tut o.t.r ti derdhin trut

E sheh vdekjen e kom afer duhet me nderu e me fitu
dita e sotme vet i fortmi mundet me mbijetu
e neqoftese me vrasin ti e din qa bon
e mer kallashin e per mu ne ajer e zbras te ton
fitohen garat e nje udhekryqi nuk di ke rrug te shkel
kater mundsi jetese vakte ndryshme per te zgjedh
bazohen realitet adresa nrug qe nga femijria
mendohem ne udhkryq dhe te djathten nuk e njoh
e shoh edhe te majten i them vetes drejt vazhdo
qendro besnik ideve tuaja personale
haroje qa ke mbrapa tani cdo gja bahet reale
e shoh vdekjen ktu afer por nuk e kam me hater
cdo gja qe lind do vdes po presim radhes me hater
ne qofte se nuk qohem kur e di qe vdes si bur e di qe e jap fjalen
kur ja boj jam ne rrug

x2:
Nuk ka sen si na nal 97-ten kejt perball
Nuk ka sen si na nal o.t.r jan ktu o djal
NUk ka sen si na tut o.t.r kejt jan te smut
Nuk ka sen si na tut o.t.r ti derdhin trut

Si thu tja them me te lehta une po ja them me te randa
si hurm i ngeli ne fyt kush shkel nga kto zona
i kam me triljona ato mendime tkqija
e nrast se vdes sonte per mu jeton vllaznia
shakat si na bojn problemet i kina zgjidh
skena vend per fund se na fort kena lind
sinqerisht me plot goj bohemit sja han per fam
boj rep per vllazni e boj terr kush don dram
se skom dashni per vete jo skom per asnjeri
po ata qe e kom e kom per njeri se kom fmij heyy
une jam ai ndoshta per mu keni
ti qi rropt npidh bone me ne me u perzi
sdi ka me ja nis e kom ni nan qe po pret nshpi
kur ta boj click-clack tash kallxon kush asht.....
qat`her kur hupet dieli qat`her kur nihet qielli
bash qat`her ka me pushu me knu Mc-Bohem1

x2:
Nuk ka sen si na nal 97-ten kejt perball
Nuk ka sen si na nal o.t.r jan ktu o djal
NUk ka sen si na tut o.t.r kejt jan te smu
Nuk ka sen si na tut o.t.r ti derdhin trut


Ky tekst u dërgua nga Pancir   ZikoKuchi   JeTTo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019