Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Oh My (Feat. Dj. Enno)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70

La Vo
We're comin straight from Albaniaa helooo
Im back
Like Uknow I'm like you know
Reff.(2x)
( yeah yeah noizy )

Refreni:
you know..I'm a gangsta 4 life ..
a 9 million and shorty by my side
she looks fly from front to behind
side to the side,am like ohh my

ferkoj kryt kur e shoh qe afrohet ma ngat
i ka bytht e dalme jasht 1 pllom me bark
like high, whats'up whats'up
ku po shkojm sonte UP IN THE CLUB
hi n'ven t'par, se bashku me shoqe
kish ni qen t'vogel qe u duke si mace
kuku moj dacee, kokshe me facee
n'kerr kom ni Pit bull, kuku qfar racee
si habitme me pyt mthot
"mos tkam pa dikuun"
sbohet fjal mo qiko ku ka cun si un
rradha shum e gjat kshtu qe ne bojm pak hile
pronari del ke dera, sa tja qoj ni zile
alkol, qka dush
qfar ngjyre si t'dush
V.I.P jom ktuu, si dush
i veshur met gjona, e veshme met ngusht
a deshesh ti a deshna un, si dush hee

Refreni:2x
you know..I'm a gangsta 4 life ..
a 9 million and shorty by my side
she looks fly from front to behind
side to the side,am like ohh my

un i thom"alo" ajo thot "qa bone"
un i thom "mir qiko, ti si ja kalovee"
ajo nis e keshi, un veq e perqeshi
kujtohet e mromshmja, qe Noizy e zhveshi
e pyta me kon je, "jam me shoqen"
m'pyti me kon je, i thash "jom me shokun"
"bohuni gati, se po vim me ju mar"
nisna per plazh, rrim dikun verdall
e kom femnen modele, vet jam immortele
syt krejt ka dera, kur na hym mren
se lype tan boten, si ne nuk gjen
e kom femnen Right, edhe ti ski sen
hym, shoping, harxhojm me miliona
tjert hapin syt, tu honger bonbona
mezi pret me shku, me shit mes shoqnis
Se osht me rreperin ma të mir te shqipris

Refreni:2x
you know..I'm a gangsta 4 life ..
a 9 million and shorty by my side
she looks fly from front to behind
side to the side,am like ohh my

krejt po stermundohen, po nuk munen me bo gjo
se noizy e ka ndor ket loj, qe ku osht dhe njo
Jo qe se ke dit, dhe jo qe se ke prit
Se njona pa maru hala, e di qe esht bo hit se
krejt po stermundohen, po nuk munen me bo gjo
se noizy e ka ndor ket loj, qe ku osht dhe njo
Jo qe se ke dit, dhe Jo qe se ke prit
se njona pa maru hala, e di qe esht bo hit

Refreni:2x
you know..I'm a gangsta 4 life ..
9 milion shorty by my side
she looks fly from front to behind
side to the side,am like ohh my

OH MY, OH MY, OH MY JEAHHH

Refreni:2x
you know..I'm a gangsta 4 life ..
a 9 million and shorty by my side
she looks fly from front to behind
side to the side,am like ohh my

Ky tekst u dërgua nga  BeSsi   Drinn   playaa   arianni   Tringii   blenardudl   mirjetaa   gentirock   sara22   DoniG   Saaraandaa   reeij   vivakosova   adfghjkRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 4


Noizy - Oh My
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh My".
3. Video është e këngës "Oh My", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.