Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Telefoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70

Ref. 2X
Telefoni sa shum biee tinglagading
Telefoni sa shum biee tinglagading (halo...)
Femna kreitt um thirrin
Dosta kan atyyy
Telefoni sa shum biee tinglagading

Telefoni tash um biee tinglagading
Telefoni tash um biee tinglagading (OK)
Gangsterat tash um thirrin
Dosta kan atyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Noizy :
Bojn qka boj por me mu nuk mun
Kom gazin deri n`fund
Kshyrmi targat t`boj tunggg
Haaaaaa 3.2 C D I
Se s`tlo me pikquditse tu menu kush eshte aiiii
Unnn ... qa kari bo sikur se din
Boj be n`kry tem sikur une me nuk lind dhe tiii
mfal kush the se jee?
Origjinen dhe emrin kallxom kah e ke
neyse se aj o shoku jem
qe ben pjes n`OTR dhe hajde preke npaq problem
dhe ajo .... haaa .... wallahi kena plot si ajooo
rendsi ka qe ne e bojm gangsta me to
ndersa ju ... heee
kerkah nuk i shoh
ata jena na nrrug qe i sheh bash ku do
dhe atoo .... heee
qka mund t`ju thom per atoo
GG deri n`vdekje me ne jan qka do heeeeeeeeeeeeee

Ref. 2X
Telefoni sa shum biee tinglagading
Telefoni sa shum biee tinglagading ( Haloo )
Femna kreitt um thirrin
Dosta kan atyyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Telefoni sa shum biee tinglagading
Telefonisa shum biee tinglagading (Okk)
Gangsterat tash um thirrin
Dosta kan atyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Noizy :
Yooooo ... sa her qe jom n`rrug energjia si kushtohet
levizja ngadalsohet
dikush po na afrohet
e shofin njoni tjetrin
tu menu se qka po nodh
pse po shofin kreitt qanej mduket noizy po afrohet
ohh kuku qfar energjie
dun me dall krejt gjin prej shpie
jan kurioz me pa se kush e boni venin hijeee wow
krejt rinia m`adhurojnn
kurkush si une se bon
numero uno shoku per qka dush a po kuptoonnn
sill n`at an e sill n`ket ann
ku me gjujt kur ska nishan
jam i sham jam i papam
sun em prek ja qi at nan
22 arritem n`maj 23 n`fucking high 24 M.T.V
pa t`prek un ty nuk t`laj

Ref. 4X
Telefoni sa shum biee tinglagading
Telefoni sa shum biee tinglagading
Femna kreitt um thirrin
Dosta kan atyyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Telefoni biee tinglagading
Telefoni sa shum biee tinglagading
Gangsterat tash um thirrin
Dosta kan atyy
Telefoni tash um biee tinglagading

tell em tell em tell em one more time
noizy tell em tell em one more time...


Ky tekst u dërgua nga  eddzZz   cisco   playaa   Tringii   linoizyjtm   sihana   sara22   otr19   agnessaa   nahitNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/01/2010


Noizy - Telefoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefoni".
3. Video është e këngës "Telefoni", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 1