Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Whats Up (Feat. Lil Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  127

Lil Kole:
Boj muzik N'Siperfaqe me noizee

Noizy:
Boj Muzik N'Sperfaqe me Kolin

Reff.2x:

KU DO QE SHKOJM LIKE WHATTS UP,
DASHNI KAN KEJT LIKE WHATTS UP,
E DJEGIM VENIN CDO NAT, KUDO QE KENA HI

Noizy:

Krejt durt nalt tash prej fillimi
sdi mu nal tash i del timi
vi rrall por at'her kur t'vi, at'here zdi
a na nxen krejt klubi mrena ,
duhet me i lshu do vena,
duhet me i shtu shum venda,
mikrofoni po nxehet ,
hip hopi ka nderprehet
viq kur t'shperthej une rikthehet upss t'rikthehet
my lady be like whats up
my gangsta be like whats up
na jena n'top si qdo nat hapin V.I.P
sot qitni shkrepsa per flake
mu bo shum terr tasht kjo nat
e femrat bini ma ngat ska mo 1
ini-mini mani-mo miliona ma ne zo
kam stilin ti like u know ... noizyyy

Ref.2x:

KU DO QE SHKOJM LIKE WHATS UP,
DASHNI KAN KEJT LIKE WHATS UP,
E DJEGIM VENIN CDO NAT, KUDO QE KENA HI

Lil Koli:

vin lilkokaine me flow like am on flame
vi knej drejt nsken tgrupit tem kejt e thejn
thuj ca? thuj ca than, thuj ca? mut po han
thuj ca? inat na kan, thuj ca ? knojn per fam?

tiki tiki tak clik klak klik buum
ju nxhitna si tb dal ntv pa cit album
nrrug me pun nflow me dhun kush peep e bon si un
dhe si na o gjunah thuj ca klik ceee

shqipet jan kejt ghetto kejt perjetojn ghetto
vet thuj aki zemer a vec endrron ghetto
okejj shqipe po folin tjert shqipe
jo kejt si tjert shqipe, me rrep osht leht shqipe YEEES!

si une me flow zjarrfikse se shqipet se kan dit se
jam nrrep smundje ngjitse tlo nmenje pik cuditse !
jam A klas si drog shkeli natlas me shok
me vibe kejt underground boj muzik nen tok...(boj muzik nsiperfaqe me noizyn)

Noizy:

Boj Muzik nsiperfaqe Me Kolin

Reff.2x:

KU DO QE SHKOJM LIKE WHATS UP,
DASHNI KAN KEJT LIKE WHATS UP,
E DJEGIM VENIN CDO NAT, KUDO QE KENA HI

Noizy :

Bonjour salut noizy prap
Kush po don mu shtye n'rap
Sene tlira shtini ngjep
Skom kusur he me mu sta qet
Ma i kerkuni tann'shqipnin
botes rreth jam tu ju sill
Tu shperthy ti sun e nin se une ktu kom multi kill
Dallohemm pej tetonve qa ka pas deri tash
Qa menojn hala qe jon diqka kan me pa
WHHAT !!?
performancen e kom perfect
materialet i kom nxet
personaliteti im MBRET
aparenca ganksta kejt
Double G Army whass'up
We keepin` ghalil Am So Study am Hot Follow me

Reff.2x:

KU DO QE SHKOJM LIKE WHATTSUP,
DASHNI KAN KEJT LIKE WHATTSUP,
E DJEGIM VENIN CDO NAT, KUDO QE KENA HI..


Ky tekst u dërgua nga  Ariann   shukkOnne   ontherun1   MondEdd   Besss   linoizyjtm   ZikoKuchi   ErmirOTR   Lorikatil   Valonzz   ditiendrit   thebenjami   DaaF1Ree   lindiotr   alb3rt   MIRI123   3nnDr1T   abinhoNoizy
Featuring: Lil Koli
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/02/2010
Festivali: Top Fest 7


Noizy - Whats Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Whats Up".
3. Video është e këngës "Whats Up", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0