Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Noizy - Bonjour  (Feat. Renegade & JR)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  78

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

27/02/2010

2010-02-27T15:37:00

Featuring

JR

Këngë e albumit:

"Most Wanted (Mixtape)"
Yeahh doli goja tu i thon kejve se si na nuk ka qetash pom duket se po duhet me ja thon Frengjisht Ejo Bonjour Ejooo Noizyy Auuuu Renegade J.R

Noizy :
bonjour salut noizy ktu,
kush po don po don me u shty me mu,
ti po don por zbon se smundesh kshtu,
sinior per ty ska nadhaa ktu,
tlutna shum ktheu mrapsh anej ka erdhe,
merri krejt shoket dhe futuni mrapsh ncerdhe,
merri edhe lopet se i le rruges ka erdhe,
edhe thuj autobuzit shoki mfal se skom kele,
tulifar pabuksash po dojn me bo rrep,
i shtin ka 10 milek se qaq ikan nxhep,
gangsterra sufllaqesh o ku ku medet,
20 metra larg ju vjen era qamet,
her tjeter lajeni gojen kur te folni per mu,
po ju skeni as furce dhomesh ca karin me prit nga ju,
kishe kur ta shofim noizyn kena me ja shuk driten,
ua me raft pika ku ma nguli thiiken,

Ref 2:

Bonjour salut koleget e mi,po thojn se po mgjuni po un sjam tu ni,se kejt po munohen po nuk ka se si,tpakten jan me mu e kjo ka rendsi

Renegade :

OTR me zemer u mburr shqiptaria,
OTR me mall u kall inatcia,
na prodhojm bomba ata knojn si fmia,
imitojn njoni tjetrin kurse ne lam historia,
histori t'idhnushme per do shum trishtushme,
si filma horrorr jena per kto voglushe,
per kto sulkuqe qe i zu belaja,
plani deshtoj shoki su rrzu kalaja,

skeni kurqysh me u shty me mretni,
rrepin na e kena ndor n'kosov e n'shqipni,
rrepin na e sollem n'loj se u pat fshi,
kishe na po lypim fam?? (shiiit),
me mburrje e thom se jom tropojan,
i vetmi talent qe kom dal nga ajo an,
i vetmi qe vlen dhe ski cka i bon,
nket an n'at an OTR smund e ndan,

Ref :

Bonjour salut koleget e mi,po thojn se po mgjuni po un sjam tu ni,se kejt po munohen po nuk ka se si,tpakten jan me mu e kjo ka rendsi

J.R

esht shum e leht, per me hedh dicka ne flet
kushdo mund cohet me testu aftsin e vet
aman kur vjen puna per me pru realitet
deri, lart te ret, e sherbejm teper nxeht
se, ashtu e don zakoni, tradita 1 dibroni
thoni ca doni, po noshta spo guxon asnjoni
rrini menoni, valvitu me frym urrani me rritem
po ngjitem si t'isha copa, 1 vullkan i habitem
kta knaqen merziten, si e kaloj diten me barin me biten
me veten, me naten, me diten, nuk di mo ku ti vej piken
as presjen, prandaj po e kthej buzqeshjen
dhe gishtin e mesit nalt se jam gati per perleshjen
hiqe dhe ngerdheshjen nga ftyra, menyra se si vij
ska rendsi si ecin gjonat, ka rendsi si ecen ti
se nket jet, gjith 1 rrug na pret
kerkojm ne cdo dit per arsyen e vertet


Ky tekst u dërgua nga Bikim Otr   linoizyjtm   Andii   shkodrani   DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet