A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Bring It  (Feat. Slick & Unittik)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2016

2016-06-23T09:14:15

yeah you know who it is
my shipe Slikk Unitkk
yeah noizy

whera are bring it bring it my your seven bring it bring it wi ta liti swiwe nay lata otr no is a lata wher area bring it bring it it my your seven bring it bring it la moro sau late you ma nyma a sa bo tyma mi pas edhe tyma nuk ma nin se dridhet byma no it tha back your fuck may lilil ko-l is your the may rep no it is no ken is lake may neta is noiz may bring it is king yur rep is may whate bring it bring it is made fuck lil-kol is nootr may play is kot playng rep bring it bring it bring it bring it bring iit what bring it brarang it


Ky tekst u dërgua nga Atdhe Gjikokaj   PoLak1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019