Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Hashash Me Thas  (Feat. G-UP)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39

Komente

1 🔥

Featuring

G-UP

24/11/2009

2009-11-24T15:40:22+00:00ou show...aha noizy
its time to show to this motherfucer
this is sow nagie just show
yeah....
gango kemben te gazi njeren dor te mitrolozi koha per te mesuar
kush ka deshir te lozi
kush ka deshir te flasi??
pasi zhurma te plaasii
me tymosjen e rradhes vlla
po digjet bassiii
pasi ulen dritaret e makines
fillojm naten G-up..noizy per te
shkerdhyer armate tek
leshoj telefonaten per:M16
alo a me degjon gango kemi nevoj per bim ndryshim drejtim per furnizim bagazhi ne mbingarkim
e njejta pun e qir kur perziesh me ab i-n ja tek vi ne stilin tim
pasi pim ato qe dim me makin pa dokumenta patent
dhe me leje qarkullim
parat ne dor per policin e njejta rutin kurv
dicka qe vjen si hije tek sa fershellejm ne rrug
digjet me maximum i kemi ven rripat vetem tym dhe ne serdile pas filloj ferkohen pic..t
njesoj si vip-at drog alkool dhe shpejtesi pidh.. armet dhe muziken leket plumbat pafundsi
koha per ab-i tani dhe noizy ne krah

noizy: Gup kallzoje pick.. me qen ne nuk bejm shaka
Ref:makina gaz muzika bass
me zor e ngas sepse jam drras pic..
nga pas ashash me thas
kur arma plas kush guxon te flas??

heshtje madhe ne rruge se po kalojne dy te smute
kjo loder qe kam ndor bika era barute
noizy+G-up= ja krisi lufta
mfal qe nuk kam edukat po nuk di me tfol me tbuta
kushtetuta le tflasi sm kallzon kari
kujt i plasi
krejt ata qe mkan inati ju qi motren per smbrapshmi
pidhi motres si plesht i duket vetja al kapone
mos mshti me hap bagazhin se ta prishi endrren tande
30nor kilometrazhi era barut vika bagazhi mos na .................i gzushem so po tshti me qesh ashashi
mos mkqyr shtorm po tthom ti thej ato dy kom
te persh me berreten qe kam ndor qe ta ben ftyren krejt llom
pyte njani tjetrin se kush karin jena na
na jen ata qe thojm tqi motren
e tani cka
po nejse nuk kam ardh ket loj per me shit mend po fakti qe jam OTR ju le kejt pa mend
muzika flaka volumi nmaximum
femna kejt nga mbrapa e ngoj e kam nj plumb
kush do mu hek si pidhnar le tfoli
e shti ngjum sun mha kari e ka
kam shpreh se tgjith e kan nj fund
kini kujdess me nj makin pa targa ju press me nj varre ndor garnaten pa siguress
temperatuara 100grad jeshilen du me nez se du me qen i gzushem deri sa tkaloj ne kthes
makina terr e zez si steherr
xhamat ulur fund gati per te plasur sherr
hape gojen tash po tmushi plot me plumba
u lodha me kto pidha G-up jepi ca llokuma......................................................we ready mshele gojen we ridin' kush nuk na don we ridin'
dhe pse nuk na dojn we ridin'
yeah we are on top of this game
motherfucker..who's taking over
who's the one:noizy..G-up..OTR..yeah ab-i thish is just a show........


Ky tekst u dërgua nga Jugin--g   dorisotr   MAGiC   edari900
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet