Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Noizy - Tuten Me Ec Vetem (diss N Pergjithsi)  (Feat. Shadow & A.k)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  46

Komente nga Fansat

7 🔥🔥

17/02/2010

2010-02-17T14:14:04

Featuring

Shadow

Këngë e albumit:

"Most Wanted (Mixtape)"
REFREN
Ma pidhat e somes n´ket loje jon krejt me mu
krejt jon me mu jon krejt jon me mu se
shkoj ku tëm cohet kari e boj cka t´du boj
boj c´ka t´du bo bo boj c´ka t´du

K´to se bojn kët sen se po tuten me ec vetem
me ec vetem keto po tuten me ec vetem

Noizy
Kudo qe hedh dhe syte gjinja vecëm pyt
ca ke bo kur ti ke gjujt a ki bo dissa apo s´ki mujt
se po i bone ku ku per to ah ku ku per to
i shkoj n´koncert me 50 veta ah ku ku per to

karrieren qe e pate me tre albume a kater bash ta kom pshurr n´te
se ti s´ke as Dj tash ta kom marr ne bluntin bythet sa t´mira i ke
se aj tjetri kurbetlia qe bon rrep nentoke se n´siperfaqe s´mun del
e kom nji mall kinez 32 zogj i leshoj per njer ti qi krejt qka t´kish n´bel

se edhe keto koncertet si i ki n´shqipni a n´kosove ju dhashe fame per qef
se dhe kopjet e tua i eleminova dhe tjeret i futa n´stres

REFREN
Ma pidhat e somes n´ket loje jon krejt me mu
krejt jon me mu jon krejt jon me mu se
shkoj ku tëm cohet kari e boj cka t´du boj
boj c´ka t´du bo bo boj c´ka t´du

K´to se bojn kët sen se po tuten me ec vetem
me ec vetem keto po tuten me ec vetem

Shadow
Ulu n´terr e boj dicka thu rreper si ky s´ke pa
thuj se si ja nisem na se si filloi gjithcka
lujtem na ecem na tani jena mbreter na
tjeret vete e nisen ca si na kurre nuk kan me pa

Do na vrasin kta do na presin kta
po se din se ne mund t´vdesin kta
nuk vdesim na Otr do mbesim na
S´di se ca lypin kta konkurrence me ne nuk ka

Flasin kta T´plasin kta se me ne s´ju ec kërrka
S´ka shpresa top festa n´qofte se vjen per ngarterresa
sa pengesa kujtesa rruget plot me t´pabesa
vec dy rrjeshta per kto pleshta filloi zhurma shuhet heshtja

Bojn albume plot me t´shame po per to s´na shtyn kureshtja
Se kto flasin do flasin po t´plasin se s´ja rrasim
VEC PARRULLA PLASE HASMIN
se ky fati shkerdhati ta paska pas inatin
ne na boni mbreter ty klyshin e refugjatit

REFREN
Ma pidhat e somes n´ket loje jon krejt me mu
krejt jon me mu jon krejt jon me mu se
shkoj ku tëm cohet kari e boj cka t´du boj
boj c´ka t´du bo bo boj c´ka t´du

K´to se bojn kët sen se po tuten me ec vetem
me ec vetem keto po tuten me ec vetem

A.K
Shqipe lutju zotit qe munona mu shty nga nona
se ti djegi kta pistona t´kallzojm se qysh e bojna
djemt e oreve t´vona ta caj kryt me nji korona
jo po m´shiten mu gangsterra se kan n´qafe do medaljona

N´qofte se do qe t´prezantona t´lutna ktu ule shpejtesine
masi merren me forcat tona nuk kan shance kurre t´na mbrrin
Thirrni policine A.K Shadow tash po vijne
per ata qe se din Otr ty kret ti qin

Kom Kom potencial jom pak anormal jom
kom efekte t´mijat qe n´ket tro vec kan me lon nom
Otr ti don Otr ti don Otr nuk ki me to mos u lodh se s´ki ca bo
ki me lyp po s´ka kurgjo shokt si ki ti pshurri n´to
mos u lodh mo kurro mo se m´duket kana kurve kjo

A thu kana kurve kjo m´duket kana kurve kjo
Mos u merr me kurva se kurva ty kurve t´bo


Ky tekst u dërgua nga Djali Keq Otr
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet