A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - So Slow


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2010

2010-06-07T15:54:56

ref:

am gonna take dis so slow
blow it lyk a four four
doe alwayz lyk wow
crown at de top u know
south-east we known 4 cash money

20 inch low ride fucking wid an model hunni
if i done it once promise i do it again
take it to the top coz am here to win again

watch where u walk rude boy straighten up
coz i'll b pullin up sum shit keep u finkin what de fuck
iz just wrong place wrong time
de middle flow iz mine
de beat iz slowin down
it will seem lyk yr motherz cryin

stop me fuk no get it out of control
am so quick and so slow
i change lyk a magic flow
u reli brave coz u fukin wid an g
i'd b at de back probly cant say hiiiiii

am gonna take dis so slow
blow lyk a four four
de women lyk wow
crown lyk production low
south-east we know for cash money

20 inch low ride fucking wid an model hunniiiii
if i done it once promise i do it again
take u to de top coz am here to win again

watch where u walk rude boy straighten up
coz i'll b pullin out sum shit i keep u finkin wat de fuck haa
so wat u sayin g
wots wid de beef
mafis r all mumblin coz dis bitchez gettin fukd up

wrong place wrong time
through middle spine
i'll b slowin down
it will seem lyk yr motherz cryin
stop me fuk no get it outta control

am so quick n so slow
i change lyk an magic flow
u feelin brave coz u fukin wid an g
i'll b at de back probly cant say hiiiiii

am gonna take dis so slow
blow it lyk a four four
doe alwayz lyk wow
crown at de top u know
south-east we known 4 cash money
20 inch low ride fukin wid an model hunni
if i done it once promise i do it again

take it to the top coz am here to win again
watch where u walk rude boi straighten up
c i'll b pullin up sum shit keep u finkin what de fuk
iz just wrong place wrong time
de middle flow iz mine
de beat iz slowin down
it will seem lyk yr motherz cryin
stop me fuk no get it out of control

am so quick and so slow
i change lyk a magic flow
u reli brave coz u fukin wid an g
i'd b at de back probly cant say hiiiiii
yeah yeah


Ky tekst u dërgua nga Drilon Otr
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019