Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Noizy - Na E Dim  (Feat. Varrosi, Shadow & A.k)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/09/2010

2010-09-17T15:10:29

Featuring

Shadow

Featuring

Varrosi

Këngë e albumit:

"Living Your Dream"
Varrosi:

mix tape i ri , O.T.R prap,
Varrosi kit track , me vllazi bon hap,
Stop repera se ju flasi sa kom,
se e kom mikrofonin si kur du me dal pi ....!
rreshta pa fund per reperat e marum, kejt e din se skadun O.T.R i vur perfund,
fam ka kush ka fam ka O.T.R,
po nuk ishe pjesa jon, at'her fam per ty nuk ka,
po flasni nga inati, konkuroni njoni tjetrin, na e bojna rrrepin si shkenctart eksperimentin,
vertetit jan ktu, nuk ka ma treal, po ndalojm nindustri me noizyn dhe njiher
... ku do si na shkelin, performim me zemer, na japin rrespektin
nuk jena si ata, si nsken vec kot lefin, bertasin 5 veta sa me va ba qejfin

Noizy ref:2x

Na e din se kush jon ata
Ata e din se kush jena na
kosov shqipni dashni kena gjethka,maqedoni shqiptart ku jon gjethka

Shadow

Kena rep , repin e kena ngjep
sa do qe shtohen nuk afrohen se jena mbret,
kualitet , mos tflasim per talent
qysh lujtem kur kta tjeret jon hala zdini n'alfabet ,
Vetem fjal , kerkush gojen se nal, nuk din qka folin ,as nuk din ku dojn me dal, folin jerm pa pik baze, me tnjejtat tavaze, me at ftyr si gjenaze , me rreshta jasht faze , esht biznes mos urrej se fitojm, ne sjellim met miren dhe per këtë na thojn,
kerkojn qa kerkojn dhe zdin ku ta gjejn , deri sat tshkoj ti tregoj cilt jan tipat qe vlejn,
O.T.R qe ku i ke , jemi ne , sikur dje, O.T.R deri n'dhe , ti nuk je ske se pse , sjemi tnjejt , kush esht ma i shtrenjt mduket e ke vrenjt , po ma thejn kta qen qe lejn u myten tu rrejt .

Noizy ref:2x

Na e din se kush jon ata
Ata e din se kush jena na
kosov shqipni dashni kena gjethka,maqedoni shqiptart ku jon gjethka

AK

Duhet pun , pun dhe vetem pun ,
askion naper rrug , dit e nat vetem dhun, duhet rrep qe kta tjert ta marrin vesh , se kur bohet fjal per hita O.T.R ti sjellin fresh,
naper rruga ka do tjesh, me shoka ka do tkesh, muzika mba tvertet mor shoku qe shkon fiks per vesh,
tjert i con per lesh, se neve sun na mrrin, ma tmiret nqarkullim, furnizim per krejt shqipnin,
dit per dit e bijm nji hit, mvjen keq se sdi me zbrit, na shkoj jeta vec tu ngjit, perdit e marrin vesh dhe tzijt,
bohet nami kur tqohet kuksjani, sdi a mun e mbani, 32 mi ban mu krani, va qes karin hajde hani,
hajde hani, snuk qa bani, kontrolli nduart tona, a i shef mbi shkrimet nmur, O.T.R.-it asht kjo zona,
stop per barbona, veq pesha trona, veq zemra tpastra, sma nijn a vesh degjona

Noizy ref:2x

Na e din se kush jon ata
Ata e din se kush jena na
kosov shqipni dashni kena gjethka,maqedoni shqiptart ku jon gjethka


Ky tekst u dërgua nga Thehippno
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet