A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Noizy - Ska Nevoj Per Fjal  (Feat. Melissa & Shadow)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/06/2012

2012-06-02T03:59:12

Featuring

Shadow


No1zY:
Yeahh hah we goes Shadow in de House to Night My Lady Melissa
We Now it Keepin A GangstA GangstA
You know OTR RemiX Back man Yeah You know we lethem nou, we lethem nou, we lethem nou (You know),
we lethem nou (Ladies)
we lethem nou (Keep'in it Gangsta)
we lethem nou (You know),
we lethem nou (Ladies)
we lethem nou (Keep'in it Gangsta)
Gangsta (comon GirL)

Melissa Ref : 2x
Ska nevoj per fjal,
Ska nevoj per Tyy,
Afrohu ne Mendje tim,
Te Dua mo mes Do me tjera me Shpijugo,

No1zY:
E shof kete Qiken Ka Qef me Mu
knej m'sheh n'enderr e knej m'thot Nuk Te Duu
Qika Vdes kur mshef
i pelqej kshtu si mnjef
Pak Si Rrugac
po Nga Menja I preft

Qiko e di si luhen lojat
keshtu qe me mu S'hecin lojat
Kshtu Qe Bjeri pak ma Shkurt
Se per Fjal Nuk ka Nevoja
Ska Dashni Ti Edii
Qe e du VeQ nje EmeR
OT dhe R Nuk Kam ZemeR Per FemEr

Jam Qysh Dush, Kur Dush,
Gati per Qka Dush,
Si do Qe Tlush,
Edi Se Qka KerKon dush
Je Madh Me Mu Nuk ke rug sgjidhje

Nrug Per Dit se nrug ndit
Dit Permas Dite Po Mushna Me Pytjau
Pak Si Ndryshe Pak Anormal
Pak Si Shum OTR Orgjinal (haa)

Yea
2x.
i know what you whant
and i know what you meet

i know what you whant (yea)
i know what you meet baby
---------

Melissa Ref: 2x
Ska nevoj per fjal,
Ska nevoj per Tyy,
Afrohu ne Mendje tim,
Te Dua mo mes Do me tjera me Shpijugo,
we lethem nou
we lethem nou
we lethem nou
we lethem nou
we lethem nou


Ky tekst u dërgua nga Shkelqim Hoti   DuuLix
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019