Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Noizy - Zditen Me Lyp Fam  (Feat. Onzino & Lil Koli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  55

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

20/02/2011

2011-02-20T17:23:06

Featuring

Lil Koli

Këngë e albumit:

"Living Your Dream"
Bohen 3 nese problemin e njek
bon dom pa i vu re i lam zagart
lehin se ata qa pun kan
karvani iu meti nshnia zditen as me lyp fam

Ref 2x:
1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
i lam zagart lehin se ata qat pun kan
karvani iu meti nshina zditen as me lyp fam

Lil Koli:
Kush po i shkon mbrapa fames e fama kon po e njek
E kush ka ngel mbrapa fames e famen kush e ka gjet?
Nuk osht e veshtir mu pa kush po ngjohet ket dynja
Bertasin OTR n'OTR me OTR bre wlla nuk ka
Po lun Koli ket rap shit rapi permenet permes bitch
Qata ... pres si bajonet fiks ...?????????
Jam i ftoft n'zemer se fort jam ra me jeten
Dhe tash ku do qe ndodhem rrugve me zemer shkeli cep pa bes
Se jam OTR OTR jemi ne
OTR jon ata qe ti nuk i ke n'ide
Mos bo sikur i njeh tash mos u bo sikur s'na njeh
Shqiperia po ndryshon sepse stilin pe e bim ne
OTR........ pesh katastrofikeeeeeeeeeee
Qendrojm pran Noizyt ne luginen magjike
Yeah yeah ne luginen magjike
Qendrojm pran Noizyt ne luginen magjike

Ref 2x:
1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
i lam zagart lehin se ata qat pun kan
karvani iu meti nshina zditen as me lyp fam

Noizy:
Permenet NOIZY permenet OTR -
A t'vjen 1 far ndjesie sikur permene belaa
Sikur dikush sa u ca - sikur dikush sa u vra
Sikur emri jon simbolizon vetem hallakam
Mos kujto se jam krenar per to ,
thjesht m'ka ra mu marr me to
Une jom shum nalt per to
jom shembull krejt rinia mdo
Shembull ma t'mir s'egziston n'plot sene jom KAMPION
Prap mshofin me cere t'ron sikur jom njeri pa plan
Qellimi im su kon me sjell dhun ne muzik ,
Qellimi im u kon larg dhunes me muzik
Ploblemet kurr nuk i nis - kurr sjom kon i pari
Se kurr skom pas arsyje - per kurr sen smka honger ****
E kom 1 ftyr tvogel dhe per ket ket jetoj,
Secili prej nesh mori at qe meritojj ,

Ref 2x:
1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
i lam zagart knej se ata qat pun kan
karvani iu met nshina zditen as me lyp fam

Onzino:
tel dem pussy hole... to watch wot then a talk...
you need to tel watch a bad man a waaaalk...

Ref 2x:
1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
i lam zagart knej se ata qat pun kan
karvani iu met nshina zditen as me lyp fam


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   Slayer1   cekja   adiggarmy   3nnDr1T
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet