Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Noizy - Gotta Make It  (Feat. Big H, Mafioz, Decee, Messy & Slic)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

28/06/2013

2013-06-28T10:38:44+00:00

Featuring

Decee

Featuring

Big HKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gotta Make It" kënduar nga Noizy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Noizy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet