Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Swag On Point (Feat. DurimKid)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Yeah, yeah
It's another round
It's another round

Give me that patrol, yeah
Swag and crazy you can't control it
Stop, stop, freeze, hold that
Nobody can tell us nothing
Bitch, we own that, yeah
(It's another round, is going down, homie)
Then, bitch, we own that, yeah
(It's another round, is going down, homie)

Watch where you walk cuz you're steppin' on a stone
I make these other rappers feel fake to the bone like (red and black)
And you're great with that 9mm
Until it get brah brah when I see you
Because I'm ghetto (red and black)
Because I'm, because I'm (red and black)
Because I'm ghetto (red and black)
Run up in your shit, like
Run up in your shit with a 9 mm
Until it get brah brah when I see you
I'd catch a grenade for ya

You see, the door when is open
Walk in in slow motion
My teen got a lock
But when you ain't for it

Red and black (3x)

Give me that patrol, yeah
Swag and crazy you can't control it
Stop, stop, freeze, hold that
Nobody can tell us nothing
Bitch, we own that, yeah
Bitch, we own that, yeah

I'm a rap star and yes i rock hard
S'jom egoist po jom n'ven t'par
Se do thojn se jom pis une ju thom s'kom cka me bo
Sepse kshtu na fali nona I'm a RAP SUPERSTAR
Dhe n'momentin kur un hyna ktynve ju nal fryma
Tash kom dhe nacut me veti mduket po nalet rryma
Hite si shi me gjyma sa her qe un rikthena
Jom RAP SUPERSTAR bitch MADE IN ALBANIA
Katasftrof sa her si prek n'beat
Kta tjert u lodhen un hala s'ja kom nis
Se qka po ndodh sot une moti e kom dit
Se ju jeni krejt n'start une n'maje tu prit

Like problem problem bitch what a feelin'
Ja nisa n'rrug tash milionat pom sillen...(2x)

I'm a rapstar ( red and black )

Give me that patrol, yeah
Swag and crazy you can't control it
Stop, stop, freeze, hold that
Nobody can tell us nothing
Bitch, we own that, yeah
Then, bitch, we own that, yeah

Red and black

Ky tekst u dërgua nga  FisnikFizz   3nnDr1T   otrredi   kkazannovaFeaturing: DurimKid
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2016


Noizy - Swag On Point
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Swag On Point".
3. Video është e këngës "Swag On Point", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0