Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Noku Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1341Noku!!

Me lot ne sy jam sonte tu shkru
Me lot ne se jam sonte tu shkru per ty

REF.
Sa shum malli mka mar (i love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (yeeeh)
kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu
Oh sa shum malli mka mar

5x
I Miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much

O Noku vogel te dua sa gjith boten
Mezi po pres te shoh, qe ta puth doren e vogel.
Mezi po pres tkem afer, ta puth lali Leandren
Ti puthi te dy syt te bukur dhe t'tregoj babi dhuraten.
Mezi po pres qe tfolim tregom edhe per shkollen.
Sa shkronja i ke msuar qe ke shkrujtur ne fletore.
Mezi pres tndegjoj zanin kur ti mthirr MR.MONEY.
Kur e din qe se kam qef por ti e ben veq per inati.
Sa shum mke ngja ti gjestet mi ke mar ti.
Je gjysma ime dhe pa ty nuk jam i ploti.
Saher se qe qan ti e ndjej dhe un prej s'largti.
Me dridhet zemra kur te shoh me pika loti.
Ti je arsya qe, ende po marr frym ne ket tok.
Ti je arsya qe, ende un po jetoj.
Do jem aty per ty sa her qe tkesh nevojen per mu.
O Noku vogel te du gjith bota je ti per mu.

REF.
Sa shum malli mka mar (i love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (yeeeh)
Kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu.
o sa shum malli mka mar.

5X
I Miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much

O Ti se din sa shum me ka mar malli te shoh.
C'do nat ne enderr ti me del edhe, me perqafon.
Te them te dua dhe mezi po press qe te takoj.
O Noku vogel o Noku vogel.

Rri ne mendime e jetoj ne kujtime.
Kur te pash per her te par ti ishe veq sa dora ime.
T'mora Pran vetes ti fillove t'qeshesh.
Nuk e di a m'njohe apo ndjeve diqka tjeter.
Tani je rritur je ber nje vajz e bukur.
Ti je my shooting star je fati im ti je nje kukull.
Shoh syt e tu, kur shikoj qiellin e kalter.
Besova ne mrekulli dhe Zoti mu ma dha dhuraten.
Ma dha LEANDREN do thot qe leu ANDRA
Kuptimi emrit tend o noku thanks to your mama.
Beatiful ladies si ju nuk ka gjith bota.
Sido qe tken shku punet un per ju do behem copa.

REF.
Sa shum malli mka mar (i love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (yeeeh)
Kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu
O Sa shum malli mka mar

5X
I Miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I said i miss uh so much
Malli mka marr
I miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much
TI KURR SKE ME DIT DERI SA TBOHESH VET PRIND.


Ky tekst u dërgua nga Yll   shpici   alban677   grendii   YanaOtr   analedi   ALDOoooNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012


Noizy - Noku Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Noku Vogel".
3. Video është e këngës "Noku Vogel", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 108