A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - Na Jena O.T.R.  (Feat. Sekondari)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1483

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/06/2012

2012-06-10T02:56:48

Featuring

Sekondari

Këngë e albumit:

"Hite Verore"

Këngë e albumit:

"Do You Remember Me?"


Ref:
Dem pussy wanna gwan like dey know me

Noizy :
Se na jena O.T.R. për ata që nuk e din,
U bo ni koh që ne s'jena pa, tani po e ndjej largsin ,
Nuk e di se ça po thojn kto o lord,
Nuk e di se ça po dojn kto o lord,
Zemra ime veç një fjal mban ajo esht O.T.R.

Verse #1
Noizy

Shpërthejm si gaca dokudo,
Se jena n'moshën ma t'mir e mo,
Ndërkoh - kom 100 probleme por ti sje njo,
Biles - Ndaç me dit ti nuk je kurgjo,
Nusen tane ta ka qi krejt estrada yeh yeh yeh,
A po t'dhem tash o Ledri Gaga ha ha ha
Ju sjeni BABA ju jeni krejt Mama Starsa ,
Kush o me ju jan krejt pederasta,
Me 1 Selam une thjesht ju plasa,
Ai nuk asht diss ky asht diss motherfucka
Ai tjetri bon hundën operacion,
Ti je pidh motherfucker përdor SELIKON,
Gheto gheto - gheto i karit,
Une nuk boj operacione mu kshu zoti m'fali,
1 Selam prap nga I rrahuri,
Kallxoj dhe menaxherit që une ndysh t'ndaj,
Prap për çdo jav mke midis Prishtinës,
Gishtin e mesit kur jom n'maj t'binës,
Kejt grupin ta kapi shuplaka,
Zini zin O.T.R. motherfucker,
Ku prek kurora del edhe flaka,
Double G Army na jena tonelata,

Ref:
Dem pussy wanna gwan like dey know me

Sekondari:
Na jena otr për ata që nuk e din,
U Bo ni koh që s'jena pa, tani po e ndjej largsin
Nuk e di se ça po thojn kto o lord,
Nuk e di se ça po dojn kto o lord,
Zemra ime një fjal e mban ajo esht O.T.R.

Verse #2
Sekondari

Jam me shokt edhe gjuj per te
Nuk e di a ke nigju per kte
Nuk kan shance tfusin xixa me na Nda
Llafazanet le tfolin po kush I ngjon ata ?

Se jena bashk ne bashk ne po shkojm nalt
Thashetheme posht e nalt po ne rendsi Kurr si dham ( x2 )

Se sguxon me m'lujt me çunat se t'thyhet hunda,
Jan me miliona plumat Zinjo kujt I gjujna,
Mos u fut në mes të turmës se humb nga furtuna,
Ska aventuraa se ju prishen aventuraat,
Mi am a shottaa click clack bang,
Na ngjon krejt bota na krejt bota na përmend,
Ktu fjalt e kota nuk kan vend as 1 moment,
Na kena vepra kur doni ne ktu na gjen...


Ky tekst u dërgua nga Lorik Azemi   Shputa   DrityllOTR   DonLado   YanaOtr   analedi   baardhii12Kartolina (3)

U krijua nga R€alDon 2018-06-10 22:04:10
1 Selam prap nga I rrahuri,
Kallxoj dhe menaxherit
që une ndysh t'ndaj,
2018-04-15 09:01:27
Shpërthejm si gaca dokudo,
Se jena n'moshën ma t'mir e mo,
Ndërkoh - kom 100 probleme por ,
2018-03-28 23:23:51
Kejt grupin ta kapi shuplaka
Zin-zin O.T.R motherfucker
ku prek kurora del edhe flake
Double G Army n.a. jena tonelata

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019