Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Noizy - All Over Albania  (Feat. Etno Engjujt)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  94

Komente nga Fansat

3 🔥🔥

25/06/2012

2012-06-25T06:26:58

Featuring

EtnonKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "All Over Albania" kënduar nga Noizy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet