A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Unfinished  (Feat. Lil Craizy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2012

2012-09-23T17:54:40

ta marri vesh tan bota ne jetojm sikur nfilma
kush ka thon qe kena ndu stilin
kush ka than qe nuk jena Underground
ti se din se ca je tu thon
ti se din se ca je tu thon (ca je tu thon)
ti se din se ca je tu thon (ca je tu thon)

(teksti ne vazhdim)


Ky tekst u dërgua nga  lKilla   valmiracan
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019