A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Lotus Flower


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  34

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/05/2013

2013-05-16T11:11:21

She said sit back ill perform for ya,
She drops it down low like a water fall,
Like All I know she's never done things like this before,
I guess she feels good just being around me,

I say the right things just to see her smiling,
I take her so high like the highest mountain,
Then I bring her down low just to see the sun set, mhmm
I can be you're best friend,

you can tell me anything interesting, mhmm
Like how you do that back thing,
You move right baby so attractive,
yes I love I love the way you wine,

you got me staring like I'm hypnotized,
Like yeh you do me - do me - do me right,
Baby you're so fine you make me feel alive,
I think I felt in love with the way she moves,

and the way she talks and now I'm so confused,
And the way she staring at me like I love you bo,
I think I love you too let's let our love on loose
She said sit back ill perform for ya,
She drops it down low like a water fall,

CHORUS:
All I know she never done things like this before,
All you should know you never had a boy like me before,
sit back I'll preform for ya,
wine slow for me - slow wine for me
She said - sit back I'll preform for ya,
wine slow for me - slow wine for me

She works that body slow like a porno star,
And she goes down low like oh my god,
Well I give her what she need all night long,
And she tells me that this is her favourite song,

So we ride and we ride till the early morning,
Oh no it's the early morning,
and we ain't gona stop till the break of dawn,
Oh now till the break of dawn,

Well I guess I really need her and I really really miss her,
Every time we are apart my heart just - stops,
She reminds of things we used to do we used to do,
Oh yes she love it yes she love it when she riding on - top,

Words can't explain the way that I feel for you, "slow wine for me"
Words can't explain the way that I feel for you, "slow wine for me"

CHORUS:
All I know she never done things like this before,
All you should know you never had a boy like me before,
sit back I'll preform for ya,
wine slow for me - slow wine for me
She said - sit back I'll preform for ya,
wine slow for me - slow wine for me

BRIDGE:
She works dat body slow like a porno star,
And she goes down low like oh my god,
Well I give her what she need all night long,
And she tells me that this is her favorite song,
Oh it's her favorite song and it's her favorite song,
We be riding all night to her favorite song like,
Yeh yeh it's her favorite song


Ky tekst u dërgua nga Arbenit
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019