Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Noizy - Ça I Bonet Vetes  (Feat. Gold AG)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  71

Komente

10 🔥

16/05/2013

2013-05-16T16:43:15+00:00

Featuring

Gold AG

Këngë e albumit:

"Top Hite Albatrade"

Këngë e albumit:

"The Hardest In The Market"

Këngë e albumit:

"Goldi Ta Kall"
CHORUS:
A ju kom thon qe nuk lujna lojna,
krejt premtimet ca kam dhon i mbaj,
na jena plumba ju jeni gzhojat,
na shkojm prepares ju bini n'balt

Noizy:
Kur na vina mren e dini ca, get back,
Edhe ca se jom I famshem, f**k dat,
Ta thej fryren pussy boy ta thej
gjymtyren,
E Kom 1 9'ce brez - e boj detyren,

brraka brraka bira naper shpatlla,
thirre ambulancen dikujt ju qi dada,
Grupi ma I kerkum jena nonstop n'sulm,
Jena qe sa koh nkulm dhe asnjoni smun na lun,

Tash a ka mundsi mem fal ti shko qije veten,
Ti Bon gam gam po na krejt e dim t'verteten,
Ta dhiva suksesin dhe krejt ata qe t'mshtesin,
Ti je plak nket mes un jam I fresket,

Zinjo suprizat ka un skan finito,
Cdo tjeter kong tjeter flow I kill ya,
Gold Ag family nga kosova,
Double g army ta marri vesh tan bota,

CHORUS:
A ju kom thon qe nuk lujna lojna,
krejt premtimet ca kam dhon i mbaj,
na jena plumba ju jeni gzhojat,
na shkojm prepares ju bini n'balt

Gold AG:
Venin kush e kall timin kush ja qet
Aga e Noizy ktu e bojn e termet
Ti e din se kush ktuhin e bon prush
E ma mir se na jo nuk e bon kerkush

Qitma cilin dush se per asnjo nuk em han
So repi per juve more gangstera qoban
Kuna pi shitni pidh none na pidh none jena vet
Na dim me dhon grushta e nuk bojna muhabet

Se ktu aga e dridh venin dihet kush e kall ntemel
Ma tmir ska pas kurr as nuk ka e nuk del
Ruje veten tone e ka une mos u flliq
Se dyt jena ni kry juve sju pritojna hiq

Mos u boni dhelpna se ikni si lepra
Dine pidha tnones kini pun me kryevepra
dashni per teton e pluma per dushmon
Un jom para teje garant pe sheh tjeter kon pill.

CHORUS: 2x
A ju kom thon qe nuk lujna lojna,
krejt premtimet ca kam dhon i mbaj,
na jena plumba ju jeni gzhojat,
na shkojm prepares ju bini n'balt,
Ju se dini ca i bonet vetes (vetes vetes)
Ju se dini ca i bonet vetes ( vetes vetes)


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG   ALDOooo   nioizy
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet