A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Noizy - Cunat Thojn  (Feat. D.U.D.A.)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  56

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/06/2013

2013-06-18T20:39:23

Featuring

D.U.D.A.

Song from the album:

"The Leader"


nahhhh nahhhhh
dudaa , noizyy nahh

refren:2x

na si ngjom kta tjeret cunat thojn jan vari karin
sille kan dush ta testoj veten o lali
ma i miri nga shqipnia ktu yeah nga kosova to
ligjin e bojm na per kta tjert me zbatu.

NOIZY rap:

na si ngjojm kta tjeret se kta krejt jan vari karin
t'njejtin stil tnjejtin flow kta per mu jan boring
ju nuk keni bot bota juj osht sa 1 top
un kom lind per ket pun nuk e kom botonin stop
por e kom 1 mikrocip te instalum nkry apostafat per rrep
kush do 1 tek e tek
si dush merri shum vet
kur dush edhe merr kon dush
me miliona vite jam para jush
jam anormal kur bohet fjal per rrep a per hip-hop
ju po folni per sukses un suksesin e kom lodh ju nuk kenu stil moth fucka skeni swagga
ju skeni ide, i perkisni kohve t'lashta
nese pysni shokt e mi se cfar menojn per ju
krejt thojn jan vari karin ju data ju ka shkatru
shum thjesht tu qesh na krejt e knojm ...

refren:2x

na si ngjom kta tjeret cunat thojn jan vari karin
sille kan dush ta testoj veten o lali
ma i miri nga shqipnia ktu yeah nga kosova to
ligjin e bojm na per kta tjert me zbatu.

DUDA rap:

ju munohni me bo rrep po dukni sikur lepra
ju rreni n'letra kurgjo s'keni vepra
ju skeni koqe mbahni n'krah tjeter kujna
na jena te pakapshem ne lojen qe lujna
ti krejt ata qe i ki mu nuk ma tremin synin
ti kendo per flak un live ja coj tymin
ti knon per pluma neper ta une kaloj
ti flet per shok un me shok jetoj
me njerz ma t'fort ne vene ma t'mira
tu i sill krejt punt te lehta e te shtira
na durt me gjak kurse ti tu bo pica
na kallxojm te verteta kurse ju kallxoni vica
ngoj shokt ca thojn GG-in e OTR-in

duda: si ju thojn ktynee mo vlla?
noizy: cuna vari karin
duda: ca don ai mo vlla?
noizy: me dal i pari
duda : ikni o bythqima
noizy: jeni cuna vari karin..

4x

na si ngjom kta tjeret cunat thojn jan vari karin
sille kan dush ta testoj veten o lali
ma i miri nga shqipnia ktu yeah nga kosova to
ligjin e bojm na per kta tjert me zbatu.


Lyrics submited by M3gu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019