A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Hard


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/06/2013

2013-06-27T20:56:59

Këngë e albumit:

"The Leader"


She likes it hard, real hard, real talk,
yeah, yeah, yeah,
She likes it hard, real hard, real talk,
yeah, yeah, yeah,

See we was talking every now and then,
Sending messages like now and then,
Busting jokes like more then friends, like,
You're in trouble when I see you next, she,

Swears she's a freak in bed,
And how she does them freaky things,
She loves to talk while we having sex, so I,
Fuck her hard and i make her say,

Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,

Yeah, good perfume and them underwear's,
The words that she whispers in my ear,
I feel like a fan of hers I swear,
She performs so good, I be like your sick!

It's probably my car,
Or the ice that I wear,
It's probably my name,
She been hearing around here,

Fuck all that chit chat
Coz girl me no care,
Coz true say man got
GYAL EVERYWHERE!

They want it...
Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,
(Yeah, yeah, yeah)
She likes it...
Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,
(Yeah, yeah, yeah)

Real hard,
Hard, real hard,
(Yeah, yeah)

Hard, real hard,
Hard, real hard,
(Yeah, yeah)

Life has changed but i'm still the same,
Cars and money that come with the fame,
Bitches be loving the clothes I be wearing,
But you somehow, you remain the same,

That's why I love you tho', I'm so proud,
The love that I have for you is so grown,
Fuck what they say and the shit that they talk,
I be thinking of you and the way you want it,

Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,

Yeah, good perfume and them underwear's,
The words that she whispers in my ear,
I feel like a fan of hers I swear,
She performs so good, I be like your sick!

It's probably my car,
Or the ice that I wear,
It's probably my name,
She been hearing around here,

Fuck all that chit chat
Coz girl me no care,
Coz true say man got
GYAL EVERYWHERE,
That want it...

Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,
(Yeah, yeah, yeah)
She likes it...
Hard, real hard, real talk,
She likes it hard,
(Yeah, yeah, yeah)

Hard, real hard,
hard, real hard
(Yeah, yeah)
Hard, real hard,
Hard, real hard!
(Yeah...)


Ky tekst u dërgua nga  Dadzson
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019